Digitalt førjulstreff 19.des kl.18.00

Vi vet at førjulstiden kan være vanskelig for mange av dere. Mange hadde håpet på å gå inn i julen med en gravid mage eller en baby. Du hadde kanskje drømt å kunne fortelle nyheter til foreldre eller din kjære på selve juleaften, og så ble det ikke sånn i år heller. Kjipt, ensomt og smertefullt.
Du er så absolutt ikke alene om å ha det sånn som dette. Det er mange som deg. Det kan være en mager trøst å vite at det er andre barnløse som også er lei seg på selveste juleaften. At det er andre som forstår sorgen over å savne noen som aldri har eksistert.
Vi erfarer at det hjelper å å dele sånne tanker og følelser. Vi inviterer derfor til førjulstreff tirsdag 19. desember kl. 18.00. Her blir det et uhøytidelig treff hvor dere kan dele all frustrasjon dere har bygget opp i desember. Vi har med oss gjester som bl.a Hege Paulsen, godt kjent fra lengtetid.no Hun har lang fartstid som ufrivillig barnløs, og fikk i fjor en gutt med hjelp av eggdonasjon. Håper hun kan være med å skape håp og inspirasjon til mange av dere.
Håper flere av dere har lyst å bli med oss denne kvelden. Her kan dere dele alt dere ønsker!
Send en melding til post@onskebarn.no så får du link til arrangementet.
Kommenter